Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yaş 28. Gelişmekte olan şirketimizin yöneticisiyim ve askerliğimi yapmadım. Ne yapmalıyım?

Pazara giren yeni yeni tanınan gelişen bir şirketteyim. Askerliğimi yapmadım ve şu an yaklaştı. Gidersem işler geriye doğru sürüklenecek benim gibi ilgilecek kimse bulamam. İşleri boş bırakırsam pazarı kaybedebilirim. Askerlik tam başa bela oldu ne yapmalıyım?Düzenle
  • Kast ajanslarıyla görüşüp kendine benzer birini bulmalarını isteyebilirsin. Sonrasında da o kişiyle ikili bir anlaşma sağlayarak kendi yerine askere gönderirsin.
  • Eşcinselim dersin, bir video veya fotoğrafla da bunu kanıtlarsın.
  • Ruh halini bozup dengesiz görünmek için muayeneden 2 hafta önce yoğun bir şekilde şizofren ilaçları kullanmaya başlarsın.
Sanırım bu sonuncusu işini de baltalayacağı için çok akla yatkın değil.
Geçmiş olsun.
  • Paylaş
2

Cemal Tekin, :D bu absurt oldu bunları yapmam bu kast sistemi dediğin uydurma demi öyle iş mi olur :)

Ayhan Şimşek, Hatırla! Fatih'te gemileri karadan yürütmüştü:)))

İşe hakim olana kadar işleri yürütmeye bak sonrada hemen askere git ve bitir.
  • Paylaş
2

Cemal Tekin, Yaşım geldi çağırıyorlar

Melih, yada güvendiğin birine bırak dicem fakat oda herzaman risklidir.En iyisi işi 12 ay dondurmak öteki türlü hem para kaybediceksin..İşin başında olmadan işin yüremesi malesef mümkün değil.Üzgünüm.

30 dan sonra yaka paça alırlar daha iki yılın varmış... Bir yıl içinde işleri yoluna sok güvendiğin birini maaşlı olarak işin başına koy sonra git... Kaçak olarak 1 yıl işlerini sürdürebilirsin çok fazla bir sıkıntı olmaz...
  • Paylaş
Kaça bildiğin kadar kaç bence. Eğer vicdan ile ilişkilendirmiyorsan bu askerlik konusunu benim tavsiyem kaçak dolaşman. Nede olsa bu ülke de 1 milyon kadar kaçak insan var. Zaten şuan askerlik şubesine gittiğinde de mayıs ayına kadar iteliyorlar. Çünkü yer yok. Benimde 1 yıl var mesela daha ama gitmeyi düşünmüyorum gereksiz bir aksiyon bence. Zaten hükümetin hal ve hareketlerine bakınca bedelli askerlik çıkacak gibi gözüküyor tekrardan. Başbakan bugüne kadar hayır kesinlikle olmaz dediği her b*ku çıkardı zaten bunuda çıkaracak bir şekilde.

benim babam kuleli askeri lisesi çıkışlıdır ben arkadaşlarına soruyorum askerlik olayını doluluk oranında verdiğim bilgi kesindir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

436 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt