Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yaşadığınız en büyük çılgınlık neydi?

Evlenmek 😊😊😊😊
 • Paylaş
3

Bazarov, İnsan bu cevabın üzerine merak ediyor. Hala evli misin?

Hakan,  😊😊😊 çılgınlık ömür boyu...

Bazarov, İyi o zaman. Çılgınlık seviyen hiç düşmez umarım :)

Üniversite ikinci ya da üçüncü sınıftı sanırsam. Beşiktaş'ta sahildeki (Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi yanındaki) eski çay bahçesinde oturuyordum. Sahilden Sarayburnu görünür. Sarayburnu''nda hareket etmeye yaklaşan "Tekirdağ" isimli yolcu gemisinin siren sesini duyup o tarafa baktım. Kalkmasına yaklaşık 45 dakika filan vardı. Gemiye baktım, biraz düşündüm, ve koşarak eve gidip eşyalarımı hazırladım (birkaç parça bir şey alabildim sadece). Sonra abimi aradım, "gemiyi 10 dakika kadar daha bekletebilir mi Özgür abi? " dedim. Sağolsun ayarladı. Cebimde çok az para ile o an gemi ile İzmir'e gitmeye karar vermiştim. Gemide tanıştığım birkaç kişi sayesinde Fethiye'ye kadar da otostop yaptım ve yaklaşık 1 ay bir barda çalışarak Fethiye'de kalıp döndüm. Tek bir hostel odasında barın bodyguard ve barmenleri ile 4 hafta yaşadım. Manyak mafyatik bar sahibinden paramı alamadım, sadece yemek ve yatacak yeri karşılamış oldu ama ilginç bir deneyim ile İstanbul'a cebimde 1 çorba parası ve 1 şehirlerarası otobüs bileti ile geri döndüm. Vay arkadaş ne zamanlarmış..

Abim kaptan bu arada ve o gemiyi de Özgür abi (yakın bir arkadaşı) götürüyordu İzmir'e : ). Zar zor yetişmiştim ama koca geminin beni beklemesi de güzeldi : ). Vay be; İzmir'e gemi ile gidilebiliyordu o dönem. Hey gidi. Büyük yolcu gemisi ile denizde 20 küsür saat geçirmek süperdi. Bahsi geçen "Tekirdağ" gemisi hurdaya ayrıldı bu arada. 5 yıl sonra idi sanırsam : /. .
 • Paylaş
Bir sürü var aslında ama en aklımda kalan, en sevdiklerimden üç tanesi:

O haftaki vize için ders çalışalım diye arkadaşla sabah kütüphane açılır açılmaz gidelim yer kapalım diye anlaşıp, sabah olunca birden -sabahın beşinde- taksiye atlayıp tren garına giderek hızlı trenle arkadaşımın memleketi olan Konya'ya gezmeye gitmiştik.

Yine akşam başka bir arkadaşımla evde otururken, aniden "Hadi Eskişehire gidelim. " deyip Aşti'ye yürüyerek (ev yakındı) son Eskişehir otobüsüne atlamış, o arada geceyi geçirmek için Eskişehir'den bir arkadaşı arayıp ayarlamış, ertesi günkü dersleri ekmiştik.

Sonuncusunda da, sevgilimle -ayrı şehirlerde okuyorken- tartışmış, barışmıştım ama kendisini üzmek içime sinmedi. Atladığım gibi son Adana otobüsüne gece yarısı, atlayıp bir hafta yanına gitmiştim (bir hafta ektim okulu).

Şu üç anıya bakınca ne kadar "Kalk gidelim" insanı olduğumu farkettim yalnız skdjkajskqk
 • Paylaş
2

Uğur Çakmak, :) Kalk gidelim olayı bizde de var. Oturmuşuz ciddi ciddi bir konuda tartışıyoruz arkadaşım lafi bolup bana " babacığım Tekirdağ'a gidelim mi? " der. (Ben ona evladım derim o bana babacığım der) Ben de "hadi lan gidelim" derim. Kalkar gideriz. Niye gidiyoruz? Ne yapacağız? Kimse sorgulamaz :)

Rukiye Koksal, Çok çılgınca😉

70 lt'lik çantam dokunsan dikişleri patlayacak kadar dolu bir halde bekliyor.
2 saat sonra yolculuk var.
Google haritada gezinerek kamp yapmak istediğim yeri belirledim.
İstanbul'a oldukça yakın. Orman var, göl var, denize karışır gibi yapan bir çayı da var.
Sonra sonsuz derinlik sağlayan ıssız bir kumsal ve boğuşulacak dalgalar... Karadeniz.
2 gün sonra kendini gösterecek olan dolunaysa bambaşka bir olay...
Alabildiğine kanundan uzak, ıssız böyle bir yerde tek tabanca toplum kurallarını terk etmek çılgınca mı bi'fikrim yok fakat kendimize Varoluşa saygıyı hatırlatmak için eğitmek bu riske fazlasıyla değer.
Peyk-Don Kafa
 • Paylaş
3

Hakan, 70 lik iyidir azizim 😊😊😊😊

Doğan Ataman, Neresi. Biz de gidelim zaman zaman yada anbean

Ayhan Şimşek, İstanbul'un tüm Karadeniz kıyılarını tavsiye ederim :) hatta cevabımın kilidi açılırsa bir kaç resim de eklerim.

Arkadaşlarla arabayla İstinye'ye gidiyoruz. Maslak'ta İTÜ'nün önünde trafiğe takıldık. Arabada 3 kişiyiz. Ben önde oturuyordum. Bir ara muhabbet ederken arka koltuktaki arkadaşımdan hiç ses çıkmadığını fark ettim. Ondan hiç ses çıkmıyorsa bu birşeyler karıştırdığı anlamına gelir. Arkaya döndüm bir baktım ki bu üstünü çıkarmış yarı çıplak pencereden dışarıya bakıyor. Önüme döndüm bende üstümü çıkardım. Arabayı kullanan arkadaşım beni gördü o da üstünü çıkardı ama bu arada hiç konuşmuyoruz. Kemerlerimizi taktık sakin bir şekilde trafiğin açılmasını bekliyoruz. Kaldırımında tam yanındayız. İnsanlar tuhaf tuhaf bize bakıyorlar biz ise hiç bozuntuya vermiyoruz. İyi eğlenmiştik o gün :)
 • Paylaş
1
saat 22de kadıköyde sahilde yürürken elimdeki gülü görüp bize hiç gül veren kız olmadı diyen gence gülü verip sonra peşime takılmış olma korkusuyla minibüse binmek :))
 • Paylaş
1
İstanbul a okul kazandığım ilk hafta taksimde geç saatlere kadar kalıp da sonunda otobüs bulamayıp sokakta kalmak
 • Paylaş
Çılgınlık deyince de insanın aklına kendine göre çılgınca bir sürü hikaye geliyor. Ben de aklıma gelenlerden -yine kendime göre- görünümü en çılgınca olanını paylaşayım ve sorayım: Üç buçuk nedir, neden atılır?

 • Paylaş
20

Hakan, Meraktan çatladım video açılmıyor..

Bazarov, Ben de açılıyor halbuki. neyse linkini vereyim vimeo.com/140680545

Ayhan Şimşek@hakkan geçti mi merakın?

Hakan, Hayır çünkü bugün ofise bile giremedim. Tabiri caiz ise it gibi çalıştım. Ve bakamadım video ya . Yarın inşallah 😊😊

Hakan, Şimdi gaza gelip linki kopyaladım açtım video yu. Da orası baba dağ gibi geldi yada kaş. İkisine de motorla çıktım ve indim ben... Yamaç kalkışı çılgınca gelmedi bana. Ay em söri 😊😊😊 kızma başkan.... 😊😊

Ayhan Şimşek, Lise 1 yaşları Adidas Street Ball düzenliyor, katılmışız 4 baş soğan eğleniyoruz. Neyse bir vinç getirdiler 50 metreden atlıyor millet biz de bakıyoruz. Fiyat akıllara zarar şekilde aşıyor biz ergenleri.
Sonra bir anons, diyor ki; Street Ball ayakkabısıyla gelen herkese ücretsiz. Ayağımda Torşınları fırlatıp hemen bir Street Ball ayakkabı buluşturup gittim kayıt oldum. Heyecandan kalp öyle bir atıyor ki midem de hissediyorum basıncı böyle.. Öff, Sonra
Vinç 50 metreye çıkarınca kafayı uzatıp bir baktım aşağıya, derinliği makatımda hissettim :D Öyle böyle bir altına kaçırış değildi, dedim görevli arkadaşa; ben vazgeçtim.
Tamam, yavaşça geriye gel dedi. Rahatlamış, geriye 2 adım atmışken bir itti beni, direk orgazm :)

Ayhan Şimşek@hakkan işte böyle üstadım bende ki en çılgın değil ama biri bu. Anlatayım mı bir tane daha :D

Bazarov@hakkan yok be neden kızayım. Aslında, benim yaşadığım tırsmanın sebebini anlamayıp "kalkış işte" diye küçümsemene biraz alındım ama olsun :) O değilde hepiniz evli barklı adamlarmışsınız yahu :) Bir ben genç ve tazeymişim :P

Hakan, Bazarov bakma sen bize yaşlı ihtiyar aksi adamlarız kıskançlık işte dostum 😆😊 Ayhan azizim burda biz görüyoruz cevap olarak yazda herkes görsün sende anı maşallah bol aktif adam 😊

Bazarov, Olur mu canım ben sizi tanımlarken daha çok; görmüş, geçirmiş, feleğin çemberinden geçmiş gibi sıfatları kullanırım :)

Ayhan Şimşek, aH be Hakan mir'im, @)-kaisersoze'yi sevmekten geliyor bu muhabbet tellallığı. Küstürmeyin bu yaşta ben'adamını, gündüz gündüz ayık mayık öpüşün barışın benlik bir durum yok :) ama bi hikaye daha anlatırım çok isterseniz :)

Hakan, 😊😊😊😊

Bazarov, Hadi anlat artık yahu :) Gezgin kimliğinin ardındaki gizemi biraz olsun açıklığa da kavuştursun mümkünse :)

Uğur Çakmak@zindoz98 bende yerimi aldım :)

Ayhan Şimşek, Peki tamam bu kadar gaz iyi :)
Öncelikle belirtmeliyim ki ben mucizelere inanırım arkadaşlar.
*
"topu topu 1 saniyenin altında bir olay örgüsü"
İlk buluştuğumuzun gecesi 2. mucizeyi de görünce, eğlencesini sevdiğim kadına -hadi evlenelim, dedim. Evlendik. Toy zamanlar, herkes bir karakter, hatun rocker, ben punk ve kimsenin kimseye eyvallahı yok. Fakat yanlışı da yok. Kafalar ne istediğini bizden iyi biliyor. Neyse aynı cicim vakitler, dedik hadi Olimpos'a gidiyoruz. O zamanlar ölmemiş, yaşıyor Olimpos. Gürül gürül dereler, çekirgeler ve sevişmeler :) Bol vitaminli 24 saat içmek, dans etmek ve puşt muhabbetine sarmak harika. Neyse,
Balayı buya başladık oradan otostopla geze eğlene Kaş,, Patara derken Kabakta'yız. 3 veya 4 işletme var. Reklekşın yani Kris'in mekandayız. Büyük adamdır Kris.. Kısacası; Türkiye'de yabancı olmanın her türlü mahalle baskısını damlasına kadar görmüş sabretmiş biri.

Her neyse :)
Zamanın büyük çılgın aşk'ı yanımda muhabbet gırla, vadi karanlık ve geceleri feci sessiz. Osursan diğer ucundan duyuluyor, insanlar bizim aksimize çok nazik ve eğlenceli, iyi anlaşıyoruz, ikramların sonu gelmiyor. Neyse,
İşte böyle bir gevşek balayı tatilinde, keşif yürüyüşüne gelen var mı dedim, hatun kaldı elemanın biriyle başladık dere tepe şelale derken öyle bir noktaya geldik ki; Uçurum.
Ormanın yeşili ve denizin mavisi ayaklarımızın altında fakat devam edebilmek için iki dağı ayıran 120-130 cm'lik uçurumu atlamak gerekiyor. Geri dönelim gereksiz riskli diyen elemanla tartıştık, gazı verdim ikna ettim ama önce sen dedi; tamam dedim ve erken zıplamamla uçurumdan düşmeye başladım.
İşte bu an egomdan da nefret etmeye başladığım an oldu fakat,
Karşı dağın toprağına ayak basamamış, kenarları toprak, altı kayalarla süslü uçurumdan aşağı düşerken; kadın geldi aklıma. İşte o anda bİR BÜYÜDÜM BİR BÜYÜDÜM Kİ ARKADAŞLAR: "Ölmücem lan" diye dağlardan büyük bir istekle önce tırnaklarımı sonra parmaklarımı bir tırmık gibi dağa geçirmiş düşerken
serçe parmağımdan ince 3 kök parçasına tutunuverdim, çıtır pıtır ikisi koparak hızımı kesti, Üçüncüsü beni tutundurdu. Tırmandım, karşı tarafa geçmiştim. Bu sefer dağı ciddiye alıp koşarak öyle bir sıçradım ki,
hepsi bir rüayaymış :))

Ayhan Şimşek, olmadı galiba :)

Uğur Çakmak, son cümle olmadı :)

Hakan, On numara beş yıldız

Bazarov, Bir çeşit epic fail :)

Ayhan Şimşek, Okurken canınızı sıkmadığıma sevindim arkadaşlar, fakat itiraf edeyim son cümle beni de tırmalıyor :)

söylenmez ki :)
 • Paylaş
İlkokul 2. sınıftayken geç kaldığım için derse giremedim, eve dönüp anneme öğretmen beni sınıfa almadı dedim.
 • Paylaş
1

Yasin Özkan, pehhhh oda bişi mi?

Bazen düşünmeden olaylara direkt girmek olmalı
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

828 Görüntülenme16 Takipçi11 Yanıt