Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yatakta en sevdiğiniz pozisyon nedir?

mesela ben en çok doggy seviyorum neden sevdiğinizide açıklayın lütfen.Düzenle
Uyandıktan sonra alarmı susturup 5 dakika daha uyuduğum pozisyona bayılıyorum dostum.
  • Paylaş
Belki biraz daha ilginç kılınabilirdi soru! Mesela; diye örnek vermeye çalıştım olmuyor. Konuyu şöyle bağlıyorum;
Uzun araştırmalarımdan sonra en beğendiğim Kamasutra kitaplarından biridir kendisi, ayrıca içerisinde oldukça ilginç vücut noktalarındaki sinir sistemlerine uygulanan masaj yöntemlerinden de bahsedilmekte. Ergenlik dönemi dahil her yaş grubuna tavsiye edebileceğim sağlıklı hazırlanmış bir kaynak.
Unutmayın sayın Anonim; önemli olan bireyin kazanımı değil işbirliğinin kazanımıdır. Bilginize...
dosya.tc/server21/qs0vrp/kamasutrabyanne... .
  • Paylaş
Doggye bayılırım
  • Paylaş
Neyin kafasındasın sen =) bizim özelimiz senin ne işine yarayacak. Sıkıntın varsa yardım edelimde muhabbetin dozunu kaçırma patron (=
  • Paylaş
4

Ayhan Şimşek, Sorunun oldukça bireysel olduğuna katılıyorum. Fakat sizin yaklaşımınız bu sorudan daha az affedilebilir değil bana göre. Bu yüzden size verilen eksi değerlendirmenin sahibi benim.

Şenol Deniz Ikizer, eksi değerlendirme için teşekkür ederim.Ama 2 gündür sitede çok yanlış isimlere sahip kişiler gördüm bildiğiniz cinsel isimleri kullanmaktalar ve amaçları apaçık belli o yüzden o bazı uygunsuz amaçları inploid değerlerine uymayan kişilerden geldiğini düşünüyorum sorunun elbetteki anonim sorulmasa soru daha uygun bir dille konuşulurdu.

Serkan Köse, Selamlar. Sitede bahsettiğiniz tarzda kullanıcı, soru, yazı ve davranışları şikayet ederseniz neredeyse anında incelemeye alınıyor ve işlem yapılıyor. Nadiren de olsa çok gereksiz, sadece küfür içeren yazılar yazan kullanıcılar çıkıyor malesef. Kullanıcıların profil sayfasında sol altta Şikater Et butonu var. Soru ve postlarda ise i.imgur.com/wr0a44m.png şekilde gorulen yerde Şikayet Et kısımları bulunmaktadır.

Şenol Deniz Ikizer, teşekkür ederiz.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

642 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları