Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yayıncı olarak internet reklamlarından para kazanıyor/kazanabiliyor musunuz?

Bir websiteniz var ve reklam yayıncısı olarak seçiminiz hangi firmadır? (Adsense, Adhood, Linkz, Reklamz, Reklamstore, AdTech, Reklamport, Gittigidiyor, Hepsiburada, Wordego, vb. veya sizin firmanız) Tercih nedeniniz nedir? Reklam sağlayıcılara, tık ve gösterim başına daha fazla ücret vermeleri dışında öneri ve tavsiyeniz ne olurdu?Düzenle
Ben şahsen AdSense dışında bir yerle çalışmazdım. Zaten çalışmıyorum da. Bunun en büyük sebebi AdSense dışındaki diğer firmaların güvenilmez olması. Sayfa gösterimi ve reklamların sitede kalma süresine göre AdSense gelirleri ciddi oranda artıyor.
  • Paylaş
Adsense ile uzun zaman çalıştım, hesabımı kaptana kadar. Özellikle iyi bir reklam yerleşimi ve Youtube üzerinden güzel rakamlar kazanabiliyorsunuz. Bu yüzden reklam yerleşimini iyi yapmanızı ve Youtube'u kullanmanızı öneririm.
  • Paylaş
Sizin de yukarıda belirttiğiniz gibi bir çok gelir kaynağı var bizim gibi internet site sahipleri için. Fakat ben Adsense'nin bir kaç adım daha önde olduğunu düşünüyorum. Belirli bir süreden sonra fazla emek harcamadan düzenli bir gelire sahip olabiliriz Adsense ile. Ayrıca Adsense kullanıcı dostu bir firma. Google bünyesinde bulunması ise ne kadar güvenli olduğunu ortaya koyuyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

318 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt