Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yayında olan ve yatırım aradığınız girişiminiz var mı?

Yayında olup, yatırım almış veya arayış sürecinde olan girişimlerinizin adreslerini paylaşır mısınız?Düzenle
VIPME (vipme.com.tr)

VIPME, kullanıcı ile firmalar arasında köprü olan yeni bir Iphone uygulamasıdır.

Bu uygulama ile kullanıcılar sadece istedikleri marka ve firmalardan haber alacaklardır.

Bu haberler arasında markaların fiziksel mağazalarındaki indirimler, markaların promosyonları, yeni ürün lansmanları, özel parti haberleri ve firmaların hedef kitleleri ile iletişimde bulunmak isteyecekleri tüm mesajlar olacaktır.

VIPME, her sabah internet sitelerini de tarar ve eğer takip edilen marka internet sitelerinde indirimde ise hemen takipçisine haber verir. Böylece ilgilendiğiniz markanın indiriminden haberdar olmak için hergün gelen mailleri taramak, magaza magaza dolaşmak zorunda kalmazsınız.
  • Paylaş
Krumb (krumbapp.com)

Krumb Nedir?
Krumb sahip olduklarını sunabileceğin & ihtiyacın olanları arayabileceğin konum bazlı mikro-ilan uygulamasıdır. O an bulunduğun yerde, etrafında bırakılan tüm ilanları görüp harekete geçebileceğin bir mobil uygulamadır.
Mikro - İlan
Krumb Feed’de ya da eşleştirme sayesinde ulaştığın mikro-ilanların detay sayfalarını gezebilir ve iletişim kurabilirsin. Bunlar bir başlık ve anahtar kelimeleri, altında detay bölümü (isteğe bağlı) ve fotoğraflar içerir.

Nasıl Çalışır?
Krumb ile ilan yaratmak için kategorilere ve sayfalarca yazıya ihtiyaç duymazsın. Birkaç cümlede özetleyeceğin ilanın, Krumb Feed’de yer alır ve etrafındaki herkes tarafından ulaşılabilir hale gelir. Krumb'larına fotoğraf ve detaylı bilgiler ekleyebileceğin gibi, üstelik yazmaya bile vaktim yok dersen, senin için sesle ilan oluşturma özelliği de mevcuttur!

Oto-Pilot
Krumb oto-pilot fonksiyonunun temel amacı, aradığın nihayet karşına çıkmadan önce unutmanı önlemektir. Bu yüzden özel bir otomatik eşleştirme algoritması ile çalışır. Mikro ilanını aklına geldiğinde oluşturursun. Algoritma bırakılan Krumb'ı anahtar kelimelere çevirerek, etrafındaki alanda otomatik olarak arama yapar ve eşleşme olduğunda sana haber verir. Aynı zamanda seni de eşleştirme havuzuna dahil ederek, ulaşılabilir kılar.

Krumb Feed
Krumb feed, etrafında bulunan fiziki alanda, görebileceğin, detaylarını inceleyip iletişime geçebileceğin ve yorum yapabileceğin tüm ilanları içeren bir akıştır. Ayrıca ilanlardaki anahtar kelimelerin her biri için özelleşmiş feedlerde aradığını bulabilir, insanların ne arayıp& sunduklarına göz atabilirsin. Böylelikle arama yapman, takip etmen veya takip edilmen önemini yitirir. Önemli olan tek şey nerde olduğun ve ne aradığındır.

Tag Feed
Akışta gördüğün mikro-ilanların hashtaglerinden birini seçtiğinde, o hashtag’e ait tüm ilanları özelleşmiş bir feed ekranında görürsün. Böylece özel aramlarını aynı kategoride yaparsın.

Krumb Kan Gönüllüleri
Uygulama, kullanıcı profillerinde yeni bir standart yaratarak, insanları kan grubunu elektronik varlığına eklemesi ve kan ihtiyacında gönüllü olması konusunda teşvik eder.

Uygulamanın tamamen sosyal sorumluluk alanında olan bu modül ile, mevcut kullanıcı kan ihtiyacı olduğu konusunda bir ilan oluşturduğunda, çevrede kan grubu eşleşen tüm gönüllülere mesaj gider. Gönüllüler iletişim isteğini kabul ettiği takdirde, iletişim bilgileri ihtiyaç sahibine iletilir ve işlem arama/mesaj/uygulama içi mesajlaşma yoluyla hemen o anda ve aynı fiziksel alanda tamamlanır.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

516 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt