Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yaz ile artan sıcaklıkla beraber koltuk altının ter kokusunu giderebilmek için geliştirilen ürünlerde; bildiğiniz, terlemeyi önlemeyen, fakat kokuyu gideren ürün ya da tavsiyeniz var mıdır, varsa bunlar nelerdir?

Ben Selin'in Ada Limonu kolonyasını deodorant olarak kullanıyorum. Bolca alkol içerdiğinden tüm bakterileri öldürüyor, hatta kokuştuktan sonra bile işe yarıyor. Tek dezavantajı 3-4 saatte bir işlemi tekrarlamanızın gerekmesi.
  • Paylaş
1

Azat Toğluk, Anladığım kadarıyla sen de benim gibi üretilmiş fakat içinde ne olduğu belirsiz ürünleri kullanmaktan kaçınıyorsun Şaman ağabey :)

En güzeli, en kolayı, en ekonomik ve tabiki en sağlıklı olanı LAVANTA YAĞI. Temiz koltuk altına pamukla ya da elinizle bir kaç damla sürüyorsunuz, azıcık yanmadan sonra gün boyunca ferah ve güzel kokuyorsunuz. Denedim, onayladım.
diğer bir alternatif ise DEOTAK, fakat kimyasal, ilaç, paraben derken kafa bulanıyorsa, lavanta yağı kullanın derim.
  • Paylaş
Ben nivea invisible black and white roll on kullanıyorum. Çok memnunum. Etkisi çok uzun sürüyor ve hiç koku sıkıntısı yaşatmıyor.
  • Paylaş
2

Azat Toğluk, Bu tür ürünlerin, insan vücudunda terlemeyi önlediğini okumuştum ama ne kadar doğrudur bunu bilmiyorum.

Sena Baysal, Gerçekten mi? Araştırmak lazım umarım değildir. Gerçekten etkili ama.

Uzun zamandır Gillette' in jel ürününü kullanıyorum ve hiç zor durumda bırakmadı beni. Tavsiye ettiğim kişilerden de olumsuz bir geri bildirim olmadı
  • Paylaş
Her gün leğene sirkeli limonlu su koy ovun. Hey allahım.
  • Paylaş
Permatiği bi'deneyin derim, keskin çözüm.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

385 Görüntülenme9 Takipçi6 Yanıt