Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yeditepe Üniversitesindeki Asistan Dayanışmasından ve yayınladıkları duyurudan haberiniz var mı? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Hukuksuzluğun - haksızlığın eğitimde de de önde olduğunu gözler önüne seren, Üniversite yönetiminin gözlerinin kör, kulaklarının sağır olduğu, somut bir gerekçe göstermeden çizgisinden çıktığı bir durum.
  • Paylaş
Öğrencilerine adaletli bir mesleki yaklaşım eğitimi veren bir kurumun, söz konusu kendi mali çıkarları olunca hak, hukuk dinlemeden ali cengiz oyunlarına başvurması, bünyesinde hukuk fakültesi olan bir üniversitenin ülkemizdeki adalet sistemine olan inancı ve öğrencilerine verdiği eğitime inancını ortaya koymaktadır. Yeditepe Üniversitesi Asistanlarına verilen desteğin artması ve bunun diğer üniversitelerdeki haksızlığa uğramış öğrenci ve öğretim görevlilerine de örnek olmasını dilerim.
  • Paylaş
Eski bir Araştırma Görevlisi olarak durumu tam bir hukuksuzluk olarak nitelendirmekteyim (malesef ki yeni haberdar oldum). Asistanlar arasındaki dayanışmaya öğrenci desteği de aktif olarak verilirse dayanışma daha büyük bir çembere taşınabilir. Yeditepe Üniversitesi tarihinde akademisyenlere yapılan haksız davranışlara bir yenisi daha eklenmiş anlaşılan.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

925 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt