Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yeni bir girişimde, girişimcinin kartvizitindeki görevi kısmına neler yazılabilir?

Bence bunun çok bir önemi yoktur, hatta hiçbir önemi yok benim gözümde. Ancak önemli olan işinizdir ve onun için ne kadar çalıştığınızdır. Mutlaka bir kartvizit gerekir ve onun üzerinde bir şey yazmalıdır. Bence hiç bir unvan yazmak istemiyorsanız ya da bulamıyorsanız "Girişimci" yazabilirsiniz. Ya da bunu da yazmak istemez iseniz kendinizi rahat hissedeceğiniz bir unvan yazmanızı öneririm. Kartınızı insanlara verdiğinizde ne sizi olmadığınız bir şey sansınlar, ne de siz kendinizi olmadığınız bir şey olarak hissedin veya altında ezileceğiniz bir unvan olsun orada... Kısaca kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o unvanı yazmanızı öneririm...
  • Paylaş
Girişiminizin ismini yazmak uygundur. Örneğin XYZ projesini gerçekleştireceksiniz. İsminizin altında o projenin adı, logosu ya da xyz.com gibi site adı yazabilir böylece kartvizinize bakıldığında daha kolay hatırlanırsınız.
  • Paylaş
Meslek yazılabilir, Genel Müdür de CEO kadar ezici bir şey olmaz, bence yazılabilir.
  • Paylaş
Daha yeni bir şirketsen ve ekibin çok fazla değilse "CEO" yazman komik durabilir. Bunun yerine Co-Founder en mütevazi olanlarındandır.
  • Paylaş
1

Eski Inploider, CEO ve Co-Founder 'da yeni moda oldu. Yaptığımız işin adını Türkçe ifade etmek zor olmamalı bu kadar. CEO ve Co-Founder buram buram ego kokan kelimeler.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1377 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Girişimcinin kartvizitinde hangi ünvan yazmalıdır?