Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yeni Skype, MSN, Facebook melezi hakkındaki fikirleriniz nelerdir?

Eskiden de bir kere kullanmaya çalışıp, çok alışamamıştım, MSN 18 nisanda kapanacaktı ama hala kullanıyorum, sadece Skype yükle uyarısı veriyor . Kamera ve ses olayını çok kullananlar için faydalı ama çok da bir extrasını görmedim. Ücret ödeyerek Skype üzerinden telefon görüşmesi de yaptım çok da iyi sonuç alamamıştım.
  • Paylaş
Ben bu iletişim araçlarını çoğunlukla iş için kullanıyorum. İşim gereği çeşitli şehir ve ülkelerdeki insanlarla çalışıyorum. Hemen tüm sanal iletişim araçlarını bünyesinde toplamış olan Skype'ı gerçekten çok beğendim. Artık ulaşmak istediğim biri için bir tek Skype yetiyor, neredeyse aradığım kişi yakalıyorum. Ayrıca Skype Out'la Rusya, Azerbaycan gibi normalde çok pahalı tarifelerle aranan ülke telefonlarını bedavaya yakın fiyatlarla arayabilmek zaten müthiş bir avantaj ama bu zaten Skype'da her zaman vardı.
  • Paylaş
Berbat ötesi bir olay oldu. Bu olayın altında yatan şey, telefon görüşmesi olayı... Ben melez sistemi bırakıp, kimsenin kullanmadığı ICQ'ya geçtim, dosya gönderme olayları çalışmıyor ve o da telefon görüşmesi olayına çalışmış... Yinede melez sistemden hem daha hızlı, hem daha pratik, hem daha kullanışlı.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

728 Görüntülenme3 Takipçi3 Yanıt