Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yeni TTK'da web sitesi zorunluluğu ile ilgili kısım 2012 Temmuzda 'dan sonra için mi geçerli 2013 Temmuz 'dan sonra mı? Bu konuyla ilgili hangi resmi kurum veya kuruluşların, organların ücretsiz sunulmak üzere çalışmaları mevcuttur?

Ücretsiz sunulacak olan hazır web sitesi projelerinin sektör yazılım şirketlerine ne gibi bir olumsuz etkisi olabilir ?Düzenle
1 temmuz 2013 resmi tarih ancak bu tarihinde ertelenmesi ve ya içeriğinin değiştirilmesi gündemde. ücretsiz verilecek çalışmalardan kastınız ne tam anlayamadım. site içeriği ise bu konuda resmi bir çalışma yapılmıyor bildiğim kadarı ile. hele hele taşı toprağı özelleştirilen ülkemizde devlet artık hiç bir hizmetten para almadan bırakmıyor mükellefin yakasını.
  • Paylaş

ücretsiz hizmetlerden kastım Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ücretsiz internet sitesi projesi başlatacak diye okumuştum bir yerde bunun gibi projeler var mı mesela ?

  • Paylaş
1

Hakan, TOBB konusunda bir bilgim yok, ayrıca bu konu TOBB un ilgi alanına da girmez neden bir limitede şirkete sitekurmasında yardımcı olsunki TOBB.

Ha yaparsa da çok iyi olur ama aslında verilecekse böyle bir hizmeti ticaret odasının vermesi lazım. selam verince bile para alıyorlar şirketlerin tüm bilgileri zaten ellerinde şirketler için bir profil oluşturabilir böylece yıllık 2000 tl gibi bir ite maliyetinden kurtulur şirketler.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

574 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt