Bilmek istediğin her şeye ulaş

YGA'nın içeriği nedir?Gerçekten güzel bir oluşum mu?

YGA: Young Guru Academy demektir.Düzenle
Topluluk

YGA'nın açılımı Young Guru Academy'dir, yani Türkçe'siyle Genç Mürşitler Akadmisi. YGA, geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştirmek vizyonuyla 2000 yılında Türkiye'de kurulan uluslararası bir sivil toplum örgütüdür. YGA’nın amacı; yaratıcı, yenilikçi sosyal sorumlu liderleri keşfetmek ve yetiştirmektir.
YGA’nın vizyonu ise yarının liderlerini derinleştirmek, zenginleştirmek ve ilhamlandırmak ve onların sosyal yenilikçi potansiyellerini açığa çıkarmak için katalizör olarak hizmet etmektir.
YGA'nın her sene yapılan konferansına katılabilme hakkı kazanmak; insanın ilham alması, manen beslenmesi ve hayata daha farklı bakabilmesi için büyük avantajdır. Katılabilme hakkı kazanmak diyorum çünkü 50 binin üzerinde başvurudan sadece 2 bini ön elemeden geçerek bu konferansa katılmaya hak kazanabiliyor.
İş dünyasının en önde gelen isimleriyle aracısız sohbet imkanı bulabileceğiniz, herkesin canla başla özveriyle karşılıksız çalıştığı bir kocaman bir ailedir YGA. Öğrencisinden CEO'suna aynı amaçlar için aynı safta yer alan bireyler, birbirlerinden yeni şeyler öğrenip aynı taşın altına ellerini koyarlar.
Emir komuta inciri olmadan hiyerarşinin kusursuz işlemesinin en güzel örneğidir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1882 Görüntülenme5 Takipçi1 Yanıt

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Young Guru Academy nasıl bir sitedir?

  • Young Guru Academy(YGA) ne işe yarar?

  • YGA nasıl bir oluşumdur?