Bilmek istediğin her şeye ulaş

YGS öncesi yapılması gerekenler ve tamamen sınava odaklanmanın yolları nelerdir?

Ders çalışmak
  • Paylaş
Tamamen sakin olmaya çalış düşünmemeye çalış . Heyecan herkeste olur bu normal birşeydir. Ben hazırlanırken ygs ye hocam bir şey demişti bana bende size tavsiye ediyorum gerçenkten işime çok yaradı sınava gireceğin vakit daha başlamadan derince 3 defa nefes al rehber hocam bunu önermişti aynısını yaptim ve farkına vardım ki işe yaradi burundan nefes al biraz tut nefesini ve ağızdan yavaşça nefesini ver bunu ben söylemedim ama denedim özelikle tavsiyede bulunmak istedim. Heyecenı tatıştırır.
  • Paylaş
En önemli şey tabiki sakinliği koruyabilmek. Çünkü bu zamana kadar çalışmışsınızdır ya da çalışmamışsınızdır her şekilde verdiğiniz kadar emeğinizin karşılığını alacaksınız. O yüzden ya sakin olup yapabildiğinizin en iyisini yapmaya çalışırsınız ya da boş bir telaşa kapılıp yapabileceğiniz soruları bile kaçırırsınız.
  • Paylaş
Öyle birşey yok ya herseyden az az yapcan sonra düzene oturdugundan alışmıs odaklanmış oluyon az az cevrendede o kadar hadı sınava su kadar kaldı neryeı ıstıyon neryee gircen nasıl calısıyon şöyle mi böyle mi diye diye yeteri kadar kafa düzerlerken zor yani
  • Paylaş
Kendine güven başka hiçbir şeye veya kişiye ihtiyacın yok
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

540 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt