Bilmek istediğin her şeye ulaş

Youtube kullanmak için para öder miydiniz?

Kesinlikle 5 kuruş bile ödemezdim. Zaten paralı olsaydı dünyanın en çok tıklanan 3. sitesi olmazdı. Reklamlardan milyonlar kazanıyorlar bundan dolayı böyle bir şeyede ihtiyacı yok Youtube'un.
  • Paylaş
YouTube paralı olduğu gün aynı videolar başka bir sitede ücretsiz izlenir hale gelir. Teenage ler bilmez ama birara MSN paralı olacakti, duyulmasının üzerinden 24 saat geçmeden MSN serverları gelen maillerden bloke pldu, proje hemen iptal edildi ve tüm kullanıcılara bilgi verildi mail ile. Bu sebeple Skype ï 8.5 milyar dolara satın aldi Microsoft. YouTube artık bu seviyede paralı yayına dönemez itibar kaybeder. Zaten reklamdan boku çıkmış durumda yeterince para kazanıyorlar. Bu riske girmezler.
  • Paylaş
@Boraq'ya katılıyorum.Zaten youtube'ta video izleyerek ve onu en çok tıklanan 3. internet sitesi yaparak yeterince katkıda bulunuyoruz.Böyle bir durum olsa kullanmak için para ödemezdim ama bağış yapmak isterdim.Tabii ki böyle bir ihtiyaçları yok.
  • Paylaş
Reklamlar yerine bağış sistemine geçmiş olsalardı bağışta bulunurdum. Youtube içerisinde ücretli özel kanallar gibi bir yapı olsaydı ve bana fayda sağlasaydı o video/kanala da ücretli üye olurdum.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

618 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları