Bilmek istediğin her şeye ulaş

Youtube üzerinden C#, Java, vb. üzerine online eğitimler vermeyi planlıyoruz. Online eğitim verirken nelere dikkat etmemiz gerekir? Youtube üzerinden canlı yayın yapan var mı?

Youtube üzerinden meslek yapan çok fazla yabancı var ve bol bol canlı yayın düzenliyorlar. Eğitim hakkında değiller aslında ama eğitimle uğraşanlar da vardır araştırıp izlemenizi tavsiye ederim. Bence internetten eğitim konusunun en büyük problemi öğretmenin dümdüz anlatması ve öğrencinin soru soramaması. Gerçekten herkese yararlı bir eğitim vermek istiyorsanız biraz ilgi çekici olmalı aralara ufak tefek ama bayat olmayan espiri yapıştırmalısınız. Aynı zamanda canlı yayınlara yorum yapılabilmesi de çok önemli. Öğrencilerin oraya anlamadıkları konularda soru sorabilmeli ve sizin de bunları takip edip cevaplayabilmelisiniz.
  • Paylaş
Eğitimin ne üzerine olduğunu/olacağını açıklasanız daha net yanıtlar alabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • Paylaş
1

Sadık Dereköy, C#,Java gibi programlama dilleri eğitimi.

Nasıl bir bilgi verirseniz verin üslubunuz çok önemli. Samimiyet ve inandırıcılık. Ayrıca verilen bilginin güncel yaşantımız ile izdüşümünü yakalamanız çok faydalı olacaktır.
  • Paylaş
Vereceğiniz bilgi, anlatış şekli, konuşma türü çok önemli. Güncel bilgiler her zaman çok faydalı olacaktır, şimdiden başarılar.
  • Paylaş
Tonguç akademi vardı youtube da onu biraz izlemenizi tavsiye ederim.Kesinlike biraz konuyu dağıtıp arada şakalar yapmalısınız.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

419 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt