Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yüksek maaşlı ağır iş tavsiyeleriniz nelerdir?

Parası iyi olup yüksek maaşlı işe ihtiyacım var bu konuda yardımcı olacak '' Üstad '' varsa cevap bekliyorum saygılar.Düzenle
Kuzey denizinde petrol platformunda iş bakın bence. En yüksek maaşlı ve en ağır işlerden biridir.
  • Paylaş
2

Hakan Bayrak, Bu konuda görüşebilir miyiz ?? Hangi firmalara başvuru yapmam gerekiyor ?? İster Facebook dan ister buradan yardımlarınızı bekliyorum.Soruyu cevapladığınız için ayrıca teşekekürler

Şamanoil-jobs.de/bohrinsel-jobs/jobs-auf-bohr... ,munichx.de/karriere/bohrinsel.php ,oil-jobs.de/bohrinsel-jobs/bewerbung/ind... işler aylık 5000 AVRO'dan başlıyor ama dil bilmeden ne çalışmanız ne de iş bulmanız mümkün olacaktır.

Dalgıç, açık deniz petrol, sondaj vb. işçileri
  • Paylaş
1

Hakan Bayrak, Teşekkürler.Bu platformlardan güvenli başvurabileceğim bir şirket ismi verir misiniz ??

Kardeşim beni sakın yanlış anlama da nasıl bir mizah bu ya kızma sakın ama neden bedenini yoracaksın değer mi paraya yeterli kadar çalış aza kanaat et derim boşver yorma bu hayat için kendini. .
  • Paylaş
1

Hakan Bayrak, Sizin işiniz var çünkü ama benim benimsediğim iş yok şu an da.Sadece hayatımı sürdürebilmek için sürünüyorum.Bu önemli benim için.Sonuçta okul okumadık bu benim en büyük eksikliğimdir.Yapılacak iş yok güvenecek kimse yok '' değer mi paraya yeterli kadar çalış aza kanaat et derim boşver yorma bu hayat için kendini '' diyorsunuzda öyle değil be abi.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

116 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt