Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yunanistan'da motosikletle konaklayabileceğim, tecrübe ettiğiniz çadır kamp yerleri var mı?

hostelworld.com gerekli araştırma için yeterli olacaktır.

Ben iki defa gittim, ikisinde de Arnavutluk'u pas geçtim. Hem daha önce hakkında duyduğumuz kötü şeyler, hem de ülkeden geçerken gördüklerimiz bizi bu kararı vermeye ikna etti. Üstelik ikinci gidişimde Karadağ sınırına 20km kala gece 9 sularında bir kasabadan geçerken köpeğe çarpıp ölümün kıyısından dönmüş olmak tuz biber oldu. Bir daha gidersem Sırbistan'ı deneyeceğim :)
  • Paylaş
5

Hakan, Teşekkürler, bir kez daha giderseniz arnavutluktan çekinmeyin bence, heleki enduro sürüyorsanız çok keyifli yollar. Biz cruiser ile gittik, haliyle çok hızlı değildik ona rağmen arnavutluk heyecanlıydı.

Robin Yavuz, Rica ederim. Yollar oldukça keyifliydi, ancak araç sürücülerinin saygısı ve dikkatinin az oluşu çok rahat farkediliyordu. Ama Ohrid'den Arnavutluk'a girince sizi karşılayan yol gerçekden inanılmazdı.

Hakan, Belki bir ara motoploid toplantısı yaparız, @serkan da da var makina birkaç düzenli kullanıcıda da olduğunu biliyorum.

Serkan Kiose, Memnuniyetle katılırım :). Can atıyorum zaten uzun soluklu turlara :)

Robin Yavuz, Sevinirim :)

in-chalkidiki.com/campings/

Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Paylaş
Gelecek sene bir kez daha yapacağız bu turu , geçen seneki çok verimli değil di. Tavsiye icin gerçekten çok teşekkür ederim. Çok önemli çünkü arnavutlukta hostelin campingten daha ucuz ve güvenli olduğunu görünce tecrübe edilmiş yada bilinen yerlerin önemini anlıyor insan:)
  • Paylaş
2

Serkan Kiose, Beni de katın :)

Hakan, Aklımda ,Walla:)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1764 Görüntülenme7 Takipçi3 Yanıt