Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yurtdışına çıkmadan evvel gideceğim yerle ilgili bilgiler toplayabileceğim, arkadaşlık edebilecek orada rehber olabilecek kişilere ulaşabileceğim web siteleri hangileridir?

Gideceğin yerlerdeki gezilecek yerleri öğrenmek için tripadvisor.com.tr/ sitesine göz atabilirsin. "gözde mekanlar" diye bir kısım var, orada gezilecek yerler ve hakkındaki yorumları bulabilirsin. ben birkaç kez yararlandım. İşe yarıyor.

gideceğin yerlerde birilerini bulmak için couchsurfing.org 'a bir bak derim, ben hiç kullanmadım ama kullananlar memnun görünüyor. Hem gideceğin yerlerde para vermeden konaklama imkanı bulursun belki :)
  • Paylaş
Gidecegin ulkede/şehirde nereleri gezmen gerektiği sosyal mekanlar hakkında bilgiler alabilecegin ve kendince bir guzergah belirleyerek bu doğrultuda gezecegin yerleri planlayabildigin bir site var tripomatic.com, tavsiye ederim.
  • Paylaş
Yaz çevir bul çevir sor çevir İnternet den her şey var
  • Paylaş
Tourbar.com var =) türkler basmış orayı da, çoğu yabancı da arkadaş.. Ay pardon escort arıyor . Zorla fotoğraf yüklememi isteyen bu mikemmel siteye 48 saat dayanmışlığım vardır (:
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

281 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt