Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yüz'de çıkan sivilceler için önerebileceğiniz bir ilaç ya da krem var mı?

İyi de o sivilce neden çıkmış? Stresten mi, hormonlardan mı, cildin yapısı yağlı diye mi? Bunlardan habersiz şu ilacı yada kremi kullan demek ne kadar doğru? Herkesin cilt yapısı farklı diye düşünülürse, iyi olsun derken daha üzücü sonuçlarla karşılaşma riski de var!
Biraz yağlı bir şeyler yendi diye çıkan bir iki sivilceden bahsediliyorsa ve cilt temizliği esas alınıyorsa; "sebamet" yüz temizleme jeli günlük temizlik için güzel bir ürün.
Yine de ciddi bir problem söz konusu ise, doktorun verdiği reçete dikkate alınmalı derim ben.
  • Paylaş
İlaçlı pudra
  • Paylaş
SivEx Losyon' u önerebilirim. Gayet kullanışlı bir ürün.
  • Paylaş
Yedigin ictigine dikkat etmen yeterli olur. Seker, sekerli icecekler, industriell tuz (alternatif deniz tuzu), rafine edilmis yaglar, margarin (alternatif tereyagi). bazi kisilerde asiri derecede sivilce cikma nedeni bagirsaklarin tam gelismis olmamasi, bunun nedenide kendini moderin, cagdas sanan kadinlarin cocuklarini emzirmemesi veya az bir süre emzirmesi. Bilimin ve islamin tavsiyesi 2 sene bir cocuga anne sütü verilmesi gerekir, aksi takdirde vücüt sindirimi, yenilen icilen seylerin icindeki zehirleri eritememesi, cilt üzerinden vücütdan atmaya calismasi neden ile sivilce cikar.
yani yüzündeki sivilce tek bir semptomdur, onu gidermen sorunu cözmez. Bentonit bu konuda sana yardimci olabilir. Daha cok bilgi icin gerekli sayfalar yolliyabilirim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

702 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt