Bilmek istediğin her şeye ulaş

Acaba dünyada bizim millet kadar "İdare at be abi" ifadesini bol kullanan başka bir millet var mıdır (Dikkat: Avrupa Birliğine girme iddiasındaki bir nüfustan bahsediyoruz)? Peki biz neden buna başvurmak zorunda kalıyoruz bu kadar sık? Çok mu vicdanlı ve anlayışlıyız yoksa?

diğer ulkelerın yasayısı , hayatları vs hıcbısı bılmeden neden sadece bızım ulkede su var , medem sadece bızım ulkede bu sekılde dıye soru soranlar kategorısıne gırmemelısın bence . bu soruyu soranların %95 inın bıısı bıldını sanmıyorum .
  • Paylaş
Ama güzel birşey aslında..Paylaşıyoruz birbirimizin dertlerini..Avrupada öyle birşey yok,herkes yalnız orada.Bu bir avantaj olabiliyor çoğu kez..
  • Paylaş
Bir çocuğun geçen yıl "idare edemem anne!" demesini Türkiye'nin büyük kesimi çok ilginç bir şeymiş gibi izledi. çünkü öyle alışmışız ki idare edilmeye...
  • Paylaş
Anlayışlı bir toplumuz.ve bunu daha çok karşımızdakinden bekliyoruz. Ne kadar bu kadar doğru bir cevap verdim bilemiyorum.Saatte ilerledi muhtemelen ara nöronlar uykusuz gecen 43 saatin hesabını sorma planları içindeler.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

365 Görüntülenme3 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları