Bilmek istediğin her şeye ulaş

Zayıflama çayları gerçekten işe yarar mı? Bildiğiniz etkili zayıflama çayları var mı?

Evet zayıflama çayları zayıflatır.Çünkü tok tutma veya metabolizmayı hızlandırma gibi özellikleri var.Mesela zencefil çayı metabolizmayı hızlandırır,mate çayı tokluk hissi verir.Bildiğim zayıflamada işe yarayan çaylar: mate bitkisinin çayı,zencefil çayı,funda çayı,beşibiyerde zayıflama çayı,safran çayı,biberiye çayı...
  • Paylaş
Yeşil çay diyorum,gerçekten günde 2 bardak falan içilse hem metabolizma hem zayıflama hem sağlık için oldukça yararlı olacaktır.

Bazı özel markaların da zayıflama çayları var.Ama yinede siz güvendiğiniz markalardan şaşmayın.
  • Paylaş
Yağ yakımını hızlandıran çaylar zayıflamanıza yardımcı olur.

Kolay uygulanabilir, tadı lezzetli detoks çayı tarifi:
Limonlu soğuk mate çayı: Kaynamış suya mate ve dilimlenmiş 1 bütün limon atın ve 10 dk boyunca demlenmesini bekleyin. Daha sonra demlenen çayı süzün ve 2-3 saat buzdolabında bekletin. Buzla servis edebilir, tatlandırmak için içerisine doğal bal ilave edebilirsiniz.

Tarçınlı soğuk kuşburnu çayı: Kaynamış suya kararınca kuşburnu ve çubuk tarçın atıp 10 dk boyunca demlenmesi için bekleyin. Oda sıcaklığına geldiğinde çayınızı buzdolabına koyun ve 2-3 saat bekletin. Yine aynı şekilde buzla servis edebilir, bal ekleyebilirsiniz.


Zencefilli soğuk yeşil çay: Yaprak yeşil çayı ve dilimlenmiş taze zencefili kaynamış suda 10 dk bekletin. Yine yukarda tarif ettiğimiz şekilde buzdolabında dinlendirdikten sonra buz ve isteğe göre bal ekleyerek afiyetle için.


caycek.com/formumu-caya-borcluyum-sekeri... .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

849 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları