Bilmek istediğin her şeye ulaş

Zengin turistler sizce en çok ne ile ilgileniyor? İstanbul nelere sahip olmuş olsaydı dünyadaki zengin turistlerin ilgisini çekerdi?

yeterince güzelliğe sahip zaten.şu andaki haliyle ilgi çekmiyor sanki
  • Paylaş
istanbul kaliteli beyinler barındırmış olsaydı, sokakta gezebilecek güvenlik ortamı olmuş olsaydı çok,zengin turistleri çekerdi.
  • Paylaş
Soru cok genis,su anda zaten turist cekiyor.Zengin veya orta halli.Daha fazla turist nasıl cekilebilir diye sorulabilir belki.Turkiye'nin onunde 30 yıllık bir turizm politikası olsa su andaki turist sayısından daha cok ve istikrarlı turisti olur.
  • Paylaş
Öncelikle devlet turizm desteğini azaltmalı. Böylece oteller 8-10 Euro tarzı ucuz fiyatlar olmayacak. Siz herkesin gelebileceği fiyatlarla bir mekan işletirseniz. Özellikle maddi anlamda zengin kişiler herkesin gidebildiği yerleri tercih etmezler. 10 Eurodan 200 kişi geleceğine 100 eurodan 21 kişi gelmesi daha iyidir. Bu sayede daha az kişiye aynı maliyet daha kaliteli hizmet verilir. Bu sayede zengin turistlerinde tercih ettiği bir ülke olur Türkiye. Soru İstanbul ama bence bu genel bir konu.
  • Paylaş
1

Deniz Kurt, Zengin olmak seçkin olmak mıdır? Turizm'den öğrencilerin faydalanması için özellikle hostel ve ucuz otellere ihiyaç duyulabileceğini düşünüyorum. Bir yerin pahalı olması lüks olması o yörenin destinasyon özelliklerini kaybettireceğini düşünüyorum. Örnedğin kapadokya bölgesi bir sürü ucuz otel var fiyatlarda aşırı değil ama kaliteli bir hizmet görebiliyorsunuz en azından bölge, bölge özellikleri ile turist çekiyor...

Ruslar Balık, Mücevher ve Deri Almanlar Kılık kıyafete Japonlar Tarih ve kültür Türkler Sex 2. soru ise istanbul Avrupalıların olsaydı....
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

708 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları