Bilmek istediğin her şeye ulaş

Erdem Yılmaz, 

Web Developer

esemes.net | Toplu Sms | Toplu Sms Fiyatları

Ocak 2017

Erdem Yılmaz  yeni bir  gönderide  bulundu.

Kaliteli içerik herzaman iyidir ;)

Nette gezinirken "inploid" sitesinde sorulan bi soruya cevap vereyim dedim. Üye oldum . Cevap yazdım ama az kalsın ban yiyecektim. Serkan abi sağolsun çok güzel bi açıklama ile uyardı. Serkan abi sana selam olsun. Alacağın olsun. Hiç değilse 1 mesajım kalsaydı. Bu siteyi sevdim. Herkeze mutlu günler dilerim.
Ocak 2017

Erdem Yılmaz bir yanıta alt yorum yaptı

şimdi ise bunun okundu onayı çıktı. kişi mesajı gönderir karşı taraf eğer mesajı açarsa okundu diye mesaj ile bilgilendirilir.
Telefonunuzda mesaj attıktan sonra "Mesaj iletildi" ibaresi görülüyorsa bu karşı tarafa yolladığınız mesajın artık ilgili operatörün ulaştırması sorumluluğu altına girmiş demektir. Basit bir sistem vardır. Siz SMS yolladıktan sonra operatörünüz bu SMS'i yolladığınız kişinin operatörüne bırakır. Mesaj bırakıldığında telefonunuz size "Mesaj iletildi" şeklinde bir ibare gösterir. Gönderdiğiniz SMS alıcıya henüz ulaşmayabilir. "Mesaj iletildi" ibaresi de zaten sizin operatörünüzün SMS gönderme işini bitirdiğini, topu karşı tarafın operatörüne attığını bildirir.
Ocak 2017

Erdem Yılmaz bu yanıtı beğendi:

En iyi toplu sms göndermek için kullanılabilecek aracı firma hangisidir?

Soruyu güncelleyemediğim için cevap olarak yazayım. Kullanıcı bilgileri 3. Şahış firmalarına geçmeyecek şekilde, hangi firmaların api 'lerini kullanabiliriz ?
Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

Henüz herhangi bir ilgi alanı belirtilmemiş.