Bilmek istediğin her şeye ulaş

Umurhan Caf, 

Pazarlama Uzmanı

“If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

Şubat 2015

Umurhan Caf bir yanıt verdi.

Yeni e-ticarete başlayıp kısa vadede kazanç beklemeyen biri olarak opencart tarzı yazılım mı tavsiye edersiniz yoksa uğraşmadan hazır e-ticaret sistemi mi satın almalıyım?

E-ticaret işinde yeniliklere ayak uydurmak, asla geride kalmamak şiar edinilmesi gereken konulardır. Opencart yazılımı kullanırsanız, tüm iyi ve kötü özellikleri ile size bağlı bir yazılım kullanıyorsunuz demektir. Bunun güncellenmesi ile, hukuksal süreçleriyle, crashleriyle tüm her şeyiyle siz uğraşacaksınız demektir. Bu da sizin için bir zaman kaybı demektir.

Anladığım kadarıyla sabrınız var, aceleniz yok bazı konularda. Hevesinizi anlıyorum ve tebrik ediyorum. Ama e-ticaret işine girmeyi düşünüyorsanız, sabrınızı kompanse edecek de bir sermayeniz varsa, hazır e-ticaret sistemlerinden birini satın alarak, hem sermayenizi hem de zamanınızı oraya kaydırıp daha olumlu sonuçlar elde edebileceğinizi düşünüyorum.
Ocak 2015

Umurhan CafHızır Can kişisini takip etmeye başladı

Hızır Can, Serbest Meslek, @hizircan

Ocak 2015

Umurhan CafMetindemirr kişisini takip etmeye başladı

Metindemirr, Pazarlama Uzmanı, @metindemirr

Daha Fazla

İlgilendiği KonularTümü

Henüz herhangi bir ilgi alanı belirtilmemiş.