Bilmek istediğin her şeye ulaş

Emre Akyürek,

Gıda Mühendisi

26, İzmir...ama tızlık olmadan cücüğü sen fıtfıtlarsan o fırfırların hiçbir anlamı olmuyor ki...bir insan bir insan, iki insan very nice...A(-) ihtiyacı olan biri olduğunda iletişelim... https://twitter.com/vldrvzzk

Aralık 2014

Emre Akyürek

Yazılım, programcılık ile ilgili hiçbir bilgim yok ama ilgim fazlasıyla var. Öğrenmek, kendimi geliştirmek ve aktif olarak kullanmak istesem ne gibi bir çalışma yapmam gerekir. Teknik destek olmadan kitaplarla bu işi kavrayabilir miyim? Tavsiyeleriniz neler olur?

Yirmi seneyi askin suredir hemen hemen herseyi sadece kitaplar internet ve son zamanlarda internetteki pluralsight.com gibi video egitim sitelerini kullanarak ogreniyorum. Ekitap kaynagi olarak it-ebooks.info en buyuk yardimcim.

Bastan uyarayim cok cok zorlanacagin zamanlar olacak, pes etmemen ve azimli davranman sart. Bir de unutma hic birsey kesin ve kalici degildir. Bu 20 senede kimbilir kac kere dogru bildiklerimin uzerine sunger cekip herseye yeniden basladim. Cikan yeni teknolojiler ve trendler butun bilgini tersine cevirebiliyor.

Bazi konulari kavramak icin yaninda gercekten iyi bir programci olsa iyi olur diyecegim ama en iyisi dinamik bir ekibin bir parcasi olabilmek. Seni zorlayan yenilikci bir ekip her zaman seni yukari ceker.
  • 7 Yanıt
Daha fazla göster