Bilmek istediğin her şeye ulaş

Yener , 

Doktor

Doktor Yener inploid.com'da 2 soru sordu, 2 soru yanıtladı ve 7 takipçisi var.

Şubat 2012

Yener  bir yanıta alt yorum yaptı

ben zaten sisteme üyeyim ama kimse cevap vermedi italyaya gidecektim olmadı:) bana gelen de olmadı heralde bayrampaşada olduğum için:) peki istanbulda toplantıları oluyor mu ?
Benim deneme fırsatım olmadı ama tanıdığım ve deneyen arkadaşlarım var. Öncelikle bu işin en babalarından olan couchsurfing.org/ (yatırım aldı bu arada geçen sene :) ) sitesine üye oluyorsunuz. Tabi burada daha önceden couchsurfing yapmış birinin sizi refere etmesi daha faydalı oluyor.

Sonra evinizdeki boş yatağın fotosu ile birlikte nelerin sizi rahatsız ettiğini, nelerin etmediğini (sigara, vs.) yazarak, sizin için evinizin müsait olduğu tarihlerini yazıyorsunuz. Uygun tarihlerde şehrinize gelen couchsurfing üyesi sizin yatağınızı ve evinizi kullanıyor. Burada karşılıklı olarka birbirinizi oylama ve yeniden refere etme şansınız hep var ve sistemde bu özellik çok sık kullanılıyor.

Sadece yatağınızı paylaşmak değil gelen kişilere buluşup rehberlik, vs. hizmeti de verebiliyorsunuz. Her şehirde düzenli toplantıları da oluyor aynı zamanda ara ara ve onlara da katılabilirsiniz.

Bir blogdan aldığım şu yazı: lonelyplanet.com%2ftravelblogs%2f922%2f7...'>lonelyplanet.com/travelblogs/922/76103/couchsurfing+in+ıstanbul+and+turkey?destıd=360887

Ve eski ama ilgili bir haber: vadiefe.com/couchsurfing-1-seneligine-istanbulda-kamp-kuruyor/
Şubat 2012

Yener  bir yanıt verdi.

Balgam söktürücü nedir? Hangi durumlarda kullanılabilir?

Balgam söktürücü soluk borusunun mukus salgısını ve silli hücrenin aktivitelerini artırarak trakea veya bronşlarınızdaki yabancı irritan maddeler de dahil olmak üzere dışarı atılmasını sağlayan ilaçtır

Daha Fazla